Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evdeyken deprem olduğunu görmek

Kahve falında evdeyken deprem olduğunu görmek elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, onu alkışlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evdeyken deprem olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda anlaşmazlıklar yaşansada, yolun sonunda uyumu yakalayabileceksiniz.

Kahve falında evde deprem yaşamak fakirleşeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında depremde evlerin yıkılmasını görmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, çıkmaza düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında depremde evlerin sallandığını görmek başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evde deprem olduğunu görmek sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına yorulur.

Kahve falında depremde yıkılmış ev görmek karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında depremde yıkılan ev görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye işaret etmektedir.

Kahve falında deprem evlerin yıkıldığını görmek bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına delalet eder.

Kahve falında depremde evi yıkılmak maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına işaret eder.