Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dua yutmak

Kahve falında dua yutmak yönetici koltuğuna yükseleceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, yeni şeyler keşfedeceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, malının artacağına inanılır.

Kahve falında dua yutmak gördüyseniz:

  • Net olmayan durumları aydınlatıcı sorular sorulması gerekiyor.

Kahve falında dua yutmak yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında akrep yutmak büyük başarıya ulaşılacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında saat yutmak hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine yorulur.

Kahve falında ilac yutmak bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına alamet eder.

Kahve falında kustuğunu yutmak kolay yoldan gelir elde edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında küçük dilini yutmak adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine inanılır.

Kahve falında taş yutmak Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, en doğru şekilde öğreneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında toka yutmak hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine alamet etmektedir.