Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deri yelek görmek

Kahve falında deri yelek görmek arkasından gıybet edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, dertlerin başlayacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, zorlukların biteceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında deri yelek gördüyseniz:

  • Sorumluluk, görev veya planlarınızı müzakere edebilirsiniz.

Kahve falında deri yelek görmek çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine yorulur.

Kahve falında deri yelek giymek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil yelek giydiğini görmek yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gri yelek görmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, hikmet sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında krem rengi yelek görmek elini attığı her işi yerine getireceğine, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kirmizi yelek görmek haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine inanılır.

Kahve falında beyaz örgü yelek görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına yorulur.

Kahve falında sarı yelek görmek daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine delalet eder.