Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında soğuk havada denize girmek

Kahve falında soğuk havada denize girmek ilerleyemeyeceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, zorlukları teker teker aşacağına, işlerinin yaver gideceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında soğuk havada denize girmek gördüyseniz:

  • Geçmişte sizi hayal kırıklığına uğratan kişilerden uzak durun.

Kahve falında soğuk havada denize girmek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında soğukta denize girmek sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yağmurlu havada denize girmek unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına inanılır.

Kahve falında karlı havada denize girmek kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, kazaya ve belaya yakın olacağına inanılır.

Kahve falında soğuk havada yürümek dini duygularının ve inancının güçleneceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında soğuk hava görmek elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, ticarette başarılı olacağına inanılır.

Kahve falında soğuk suya girmek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına delalettir.

Kahve falında soğuk dereye girmek yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine rivayet eder.