Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamile birini doğururken görmek

Kahve falında hamile birini doğururken görmek atılan adımların başarıya çıkacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, rahat şekilde geçineceğine, masrafların altında kalacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Kahve falında hamile birini doğururken gördüyseniz:

  • Bazı gelişmeler mevcut düzenlemeler veya planlar üzerinde olmadık etkiler yaratabilir.

Kahve falında hamile olup doğuramamak kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile kadın doğurduğunu görmek aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile olup erkek bebek doğurmak musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında hamile kalmadan doğurmak gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına tabir olunur.

Kahve falında hamile olup doğuramadığını görmek atılım yapacağına, ileriye gideceğine, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine işarettir.

Kahve falında hamile olup doğurmak ruhlarına mevlit okutacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile birinin erkek bebek doğurduğunu görmek işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında hamile olup bebek doğurmak devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına rivayet eder.