Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ev işi görmek

Kahve falında ev işi görmek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine işarettir.

Kahve falında ev işi gördüyseniz:

  • Tuhaf teklif, öneri veya davetler söz konusu olabilir.

Kahve falında ev işi görmek bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Kahve falında ev işi yapmak büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında haram bir iş yapmak sağlık sorunlarının biteceğine, maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine inanılır.

Kahve falında işe alınmamak bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşını işerken görmek durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına alamet eder.

Kahve falında iş başvurusu yapmak kötü alışkanlıklarından arınacağına, sorunların teker teker çözüleceğine inanılır.

Kahve falında işyeri anahtarı görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında işlenmiş nakış görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına yorulur.