Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında selvi dikmek

Kahve falında selvi dikmek büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, işinin her geçen gün büyüyeceğine, sevdiği kişileri çok üzeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında selvi dikmek gördüyseniz:

  • İnatçı olarak tanımlanabilecek, değişime dirençli durumlar veya problemler esnek ya da pratik bir yaklaşıma cevap verebilir.

Kahve falında selvi dikmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine tabir olunur.

Kahve falında selvi ağacı dikmek kısmetlerinin ve şansının artacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında selvi ağaçları görmek bir daha ölene kadar bırakmayacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına alamet eder.

Kahve falında selvi ağacına çıkmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine rivayet eder.

Kahve falında selvi ağacının yıkıldığını görmek sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, şifa ve ilaç bulacağına inanılır.

Kahve falında yatak örtüsü dikmek onların kıymetini bileceğine, rahata ereceğine, ferahlayacağına yorulur.

Kahve falında mezara fidan dikmek çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine alamet eder.

Kahve falında abiye dikmek başarıya giden yollarını açacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına alamet eder.