Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında melek görmek

Kahve falında melek görmek hayatın temposunun yükseleceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, ailesi ile mutlu olacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında melek gördüyseniz:

  • İnsanlarla işbirlikleri ya da ortaklıklar kurabilir, başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Kahve falında meleğe sarılmak insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz melek görmek kendini bunu başaracağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine delalettir.

Kahve falında melek görmek umutlarını yitireceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına yorulur.

Kahve falında meleğe aşık olmak karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evde melek görmek şansının açılacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında melek bebek görmek aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine yorulur.

Kahve falında yazıcı melek görmek sönmüş umutların yeniden canlanacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine alamet eder.

Kahve falında kanadı kırık melek görmek her daim Allah yolunda olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine alamet eder.