Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koyun almak

Kahve falında koyun almak yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, çok yükseleceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma yorulur.

Kahve falında koyun almak gördüyseniz:

  • Evde ya da meslektaşlarınızla duygusal problemler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında dağda koyun sürüsü görmek tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, yenilgiye uğramış hissedeceğine delalet eder.

Kahve falında koyun gezdirmek imkânlarının azalacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evde koyun sürüsü görmek sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine inanılır.

Kahve falında koyunu yüzerken görmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, verimin kaçacağına alamet etmektedir.

Kahve falında koyunun kafasının kesildiğini görmek isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hastalıklı koyun görmek iş hayatının düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sürü halinde koyun görmek geleceğinin de umut vadedeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında koyun aramak çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine delalettir.