Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balkona tırmanmak

Kahve falında balkona tırmanmak maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, ömür boyu başarılı olacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında balkona tırmanmak gördüyseniz:

  • Olayların üzerinde çok fazla durmayıp aşırı titiz davranmayın.Eğer aşırılığa kaçarsanız sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında balkondan tırmanmak kişinin başarıdan başarıya koşacağına, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balkona tırmanmak üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında dağ zirvesine tırmanmak kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine delalettir.

Kahve falında dut ağacına tırmanmak kızı olanların da gelin edeceğine, daha fazla kazanç getireceğine rivayet eder.

Kahve falında çam ağacına tırmanmak mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına yorulur.

Kahve falında duvara tırmanmak kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına alamet eder.

Kahve falında kuleye tırmanmak başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karlı tepeye tırmanmak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına rivayet eder.