Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cüzdan görmek

Kahve falında cüzdan görmek doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cüzdan gördüyseniz:

  • O nedenle sevdiğiniz kişileri aramanızda fayda var.

Kahve falında cüzdan kaybetmek ve geri almak başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni cüzdan aldığını görmek maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kirli cüzdan görmek sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına delalettir.

Kahve falında boş nüfus cüzdanı görmek hayatın düzene gireceğine, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında içi dolu cüzdan görmek insanların hayır dualarının alınacağına,daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi cüzdan görmek yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine inanılır.

Kahve falında yerde cüzdan görmek yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, güzel günlere kavuşacağına yorulur.

Kahve falında cüzdanından para çaldırmak atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine rivayet eder.