Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpeğin dişini kırmak

Kahve falında köpeğin dişini kırmak yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yüzlerin asılacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında köpeğin dişini kırmak gördüyseniz:

  • Siz yalnız bir erkekseniz davet edileceğiniz bir yere gitmeyi sakın reddetmeyin.

Kahve falında köpek dişini kırmak kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına tabir olunur.

Kahve falında köpek dişi kırmak rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köpeğin dişini kırmak sağlığına kavuşacağına, geniş rızık elde edeceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine alamet eder.

Kahve falında birinin dişini kırmak alınan bir haber ile moralinin bozulacağına, rütbesinin artacağına işarettir.

Kahve falında yılan dişi kırmak sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine tabir olunur.

Kahve falında çürük dişini kırmak akrabayla araya mesafe konulacağına, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında yılanın dişini kırmak dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına rivayet eder.

Kahve falında çürük dişi kırmak ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine tabir olunur.