Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gübre görmek

Kahve falında gübre görmek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında gübre gördüyseniz:

  • İnsanların hayatınıza karışmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında gübrelik görmek rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında inek gübresine basmak keyfinin kaçacağına, yakın çevresine fikir danışacağına delalet eder.

Kahve falında at gübresi görmek hem de zengin biri olacağına, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hayvan gübresi toplamak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gübresi görmek edilen duaların karşılığını bulacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında koyun gübresi görmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine delalettir.

Kahve falında gübre görmek rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, onları okula göndereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gübre atmak kavgacı ve ters bir kişi olan fal sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, fakirlerin güleceğine rivayet eder.