Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kamyonu çarpmak

Kahve falında kamyonu çarpmak ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, hayatının daha kolay olacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine alamet eder.

Kahve falında kamyonu çarpmak gördüyseniz:

  • Ailenizi ihmal etmeyin.

Kahve falında kamyonu çarpmak zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kamyona çarpmak evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına inanılır.

Kahve falında taşa çarpmak başına türlü belalar geleceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında arabayı duvara çarpmak yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında birine araba çarpmak evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine işaret eder.

Kahve falında birisine çarpmak yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında birinin yüzüne kapı çarpmak geleceğinin de umut vadedeceğine, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla birine çarpmak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına rivayet eder.