Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğunu doğurduğunu görmek

Kahve falında çocuğunu doğurduğunu görmek keyfinin ve neşesinin artacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, sıkıntı ile geçimini sağlamaya alamet eder.

Kahve falında çocuğunu doğurduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda endişelere sahip olabilirsiniz ya da bazı şeylere cesaret edemeyebilirsiniz.

Kahve falında ölmüş erkek çocuğu doğurmak uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğunun doğurmak endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, işlerin günden güne kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğun doğurmak eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğu doğurmak ve emzirmek hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine yorulur.

Kahve falında çocuğu doğurduğunu görmek mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına işarettir.

Kahve falında erkek çocuğunu doğurduğunu görmek orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine delalettir.

Kahve falında kendi çocuğunu tekrar doğurmak çok büyük bir aşkı, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına yorulur.

Kahve falında ikiz erkek çocuğu doğurduğunu görmek tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine inanılır.