Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzen görmek

Kahve falında yüzen görmek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, sevap işlemek için uğraşacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında yüzen gördüyseniz:

  • Bazı olayların nasıl gelişmesi gerektiği ya da sonuçlanacağı konusunda kesin yargılara sahip olabilirsiniz.

Kahve falında yüzünde yazı görmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evlilik yüzügü kaybetmek üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına alamet eder.

Kahve falında denizde yüzme görmek kendini uzun uzun tenkit edeceğine, yeni kısmetlere nail olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüzü çizilmek deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, çok zor duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizde yüzme yarışı yapmak para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında birinin yüzünü kararmış görmek yaşanan yokluğun biteceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında yüzen balık görmek büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kendisine gelemeyeceğine işarettir.

Kahve falında mor yüz görmek aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına rivayet etmektedir.