Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalıp görmek

Kahve falında kalıp görmek olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, mutluluğunun zedeleneceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine alamet eder.

Kahve falında kalıp gördüyseniz:

  • Çeşitli iş birliklerinizde işler hızlanabilir.

Kahve falında kalıp görmek hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kalıp sabunu görmek kolaylıklara kavuşacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Kahve falında diş kalıbı görmek aileden ayrı kalınacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pasta kalıbı görmek sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kalıp peynir görmek iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz kalıp peynir görmek kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında kalıp para görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kalıp çıkarmak yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, aile içinde husumet gelişeceğine inanılır.