Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkeğin kıçını görmek

Kahve falında erkeğin kıçını görmek Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, sermayesinin çoğalacağına, vaaz ve nasihate, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkeğin kıçını gördüyseniz:

  • Çok arzu ettiğiniz kişinin, sizinle aynı duyguları paylaşmadığını anlayıp, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kahve falında erkeğin kıçını görmek çevre değiştireceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına işaret eder.

Kahve falında bir erkeğin kıçını görmek her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, düşmanından uzak olacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birinin kıçını görmek iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, işlerin günden güne bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebek kıçı görmek darlık içine düşeceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında oğlunun kıçını görmek kızgınlıkların geçeceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıçını boklu görmek bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kocasının kıçını görmek karanlıkların aydınlanacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, adımlarını daha sağlam atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıçına kına yakmak sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına işaret etmektedir.