Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çorap değiştirmek

Kahve falında çorap değiştirmek uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, en gösterişli arabalara bineceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çorap değiştirmek gördüyseniz:

  • Bir an da çok fazla şeyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Kahve falında çorap değiştirmek hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında çorap değiştirdiğini görmek hayır ve bereketin artmasına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cüzdan değiştirmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mal değiştirmek sahip olduklarının eksileceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına delalet eder.

Kahve falında dış kapıyı değiştirmek ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, zarar edilen işlerde kara geçileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cinsiyet değiştirmiş insan görmek kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına yorulur.

Kahve falında yastık yüzü değiştirmek elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında don değiştirmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına tabir olunur.