Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cenazeyi yakmak

Kahve falında cenazeyi yakmak özellikle para konusunda şansının açılacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, ödeme güçlü çekeceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında cenazeyi yakmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı ya da ruh değişikliklerinizi saklamanızda fayda var.

Kahve falında cenaze yakmak büyük başarıların göğüsleneceğine, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında cenazeyi yakmak attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cenazede gülmek ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akraba cenazesi görmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, küslüklerin biteceğine işarettir.

Kahve falında cenazeye dua etmek endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında cenaze selası duymak haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, kazancının azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında komşusunun cenazesini görmek kalp kırıklığına neden olacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cenaze çadırı görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına delalettir.