Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıldızı görmek

Kahve falında yıldızı görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, daha fazla yakınlaşacağına alamet eder.

Kahve falında yıldızı gördüyseniz:

  • Yüksek bütçeli harcamalardan uzak durmanızda fayda var.

Kahve falında siyah deniz yıldızı görmek eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kötü bir habere veya tehlikeye delalet etmektedir.

Kahve falında ay güneş yıldız görmek koltuğunun da yükseleceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder.

Kahve falında çok fazla yıldız görmek kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine delalet eder.

Kahve falında yıldız tornavida görmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yıldızları tutmak yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yıldızları hareket ederken görmek kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine delalet eder.

Kahve falında yıldız kaydığını dilek tuttuğunu görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yıldız falı baktırmak iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına alamet etmektedir.