Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin tırnak yediğini görmek

Kahve falında birinin tırnak yediğini görmek sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin tırnak yediğini gördüyseniz:

  • Yapacağınız alışverişler keyfinizi yerine getirecek.

Kahve falında tırnak yediğini görmek iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına inanılır.

Kahve falında tırnağını yediğini görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin tırnak yediğini görmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına delalettir.

Kahve falında tırnaklarını yediğini görmek çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine inanılır.

Kahve falında tırnağının uzadığını görmek konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, çalışıyorsa terfi alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayak tırnakları görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında ayak tırnak kestiğini görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına inanılır.

Kahve falında tırnağını ojeli görmek sevilen bir kişi olunacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine inanılır.