Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halat görmek

Kahve falında halat görmek zor bir döneme gireceğine, hastalıklarından kurtulacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında halat gördüyseniz:

  • Eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında halatla sallanmak askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında halatla tırmanmak hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, ayıplı yolara sapacağına delalettir.

Kahve falında halat üzerinde yürümek yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine delalet eder.

Kahve falında çelik halat görmek yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine inanılır.

Kahve falında gemi halatı görmek düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, her şeyin gönlünce olacağına alamet eder.

Kahve falında halatla uçmak önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, diplomalarının artacağına delalet eder.

Kahve falında gemiyi halatla çekmek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında halat çekmek sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, dış ticarete atılacağına yorulur.