Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mozaik görmek

Kahve falında mozaik görmek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, kendi işinin başına geçeceğine, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına alamet eder.

Kahve falında mozaik gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Kahve falında mozaik pasta görmek hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mozaik taş görmek askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine işaret eder.

Kahve falında mozaik görmek ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, huzura kavuşacağına yorulmaktadır.