Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıkılmış mezar görmek

Kahve falında yıkılmış mezar görmek sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, yardımcı olmayacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, canının ve malının garantide olacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına inanılır.

Kahve falında yıkılmış mezar gördüyseniz:

  • Kendinizi açıkça ifade etmeye çalışırken kötü bir durumda kalmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında mezar taşının yıkıldığını görmek her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine delalettir.

Kahve falında mezarlığın yıkıldığını görmek anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında yıkılan mezar görmek sağlık içinde yaşanacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yıkılmış mezar görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mezarın yıkıldığını görmek rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Kahve falında mezarların yıkıldığını görmek kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına işaret eder.

Kahve falında depremde yıkılan evler görmek işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına delalettir.

Kahve falında her tarafın yıkıldığını görmek hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine inanılır.