Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sel su görmek

Kahve falında sel su görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında sel su gördüyseniz:

  • Ne yapmak istediğinizi anlamayan kişiler olabilir.

Kahve falında sel suyunda kaybolmak yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında sel su görmek üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, işlerin yolundan çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında berrak sel suyu görmek üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, sorunlarından arınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sel bulanık su görmek güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine delalettir.

Kahve falında sel suyunda yüzmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine alamet eder.

Kahve falında kirli sel suyu görmek düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına yorulur.

Kahve falında sel suyuna girmek verimli ve bereketli işler yapacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sel su baskını görmek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına inanılır.