Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çantada elbise görmek

Kahve falında çantada elbise görmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, rahat bir hayata başlayacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine işaret eder.

Kahve falında çantada elbise gördüyseniz:

  • Gerçekte ne istediğinizi veya ne beklediğinizi bulursanız, hayatınızı daha istikrarlı hale dönüştürebilirsiniz.

Kahve falında çanta ve elbise görmek rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çantada elbise görmek girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına alamet etmektedir.

Kahve falında parlak çanta görmek mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Kahve falında altın sarısı çanta görmek bir araya geleceğine, falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında kaybolan çantayı bulmak yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden hediye çanta almak yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine tabir olunur.

Kahve falında okul çantası kaybetmek her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine yorulur.

Kahve falında çantada bozuk para görmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına alamet eder.