Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kumsal yürümek

Kahve falında kumsal yürümek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, planlarının bozulacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında kumsal yürümek gördüyseniz:

  • İmajınızı güçlendirmeniz sizi istediğiniz konuma taşımakla kalmayıp isteklerinizi yerine getirmenize yardım edebilir.

Kahve falında kumsalda yürümek daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, fikirlerinin can bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kumsalda yürüdüğünü görmek yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine inanılır.

Kahve falında deniz kenarında kumsalda yürümek takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına işaret eder.

Kahve falında kumsal yürümek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında deniz ve kumsal görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kumsala gitmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kumsalda gezmek zor, kötü ve hasta günler geçireceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kumsalda oturmak konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.