Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camın kırıldığını görmek

Kahve falında camın kırıldığını görmek ancak yılmayacağına, zarar göreceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine tabir olunur.

Kahve falında camın kırıldığını gördüyseniz:

  • Belli bir konunun gidişatını veya son durumunu sürekli olarak kontrol etme eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında camın kırılması görmek zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında cam kırıldığını duymak ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında kırılan cam görmek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cam bardağın elinde kırıldığını görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlük camı kırılmak rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine işarettir.

Kahve falında araba camı kırılması görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, kişinin afiyette olacağına delalet eder.

Kahve falında saat camı kırılması görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, yaşamına bakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cam kavanoz kırılması görmek işlerin düzene gireceğine, sevineceğine, beklediklerini duyacağına alamet etmektedir.