Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camdan denizi görmek

Kahve falında camdan denizi görmek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, beklediklerini duyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında camdan denizi gördüyseniz:

  • Çabalarınızın takdir edildiğini göreceksinizdir.

Kahve falında camdan denize bakmak işlerin çığırından çıkacağına, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine alamet eder.

Kahve falında camdan deniz görmek yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına, dualarından hayır görmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında camdan denizi görmek ruhani önderlik yapacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebeğin camdan düştüğünü görmek kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini cam silerken görmek keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine delalettir.

Kahve falında camdan girip çıkmak zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cam parçası yemek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine delalettir.

Kahve falında camdan yüzük görmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına yorulmaktadır.