Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında incir ağacında yılan görmek

Kahve falında incir ağacında yılan görmek çok büyük kazanç elde edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, güçsüz ve nefessiz kalacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında incir ağacında yılan gördüyseniz:

  • Gerçekleri saklamanız durumunda yapmadığınız şeyler için suçlanabilirsiniz.

Kahve falında incir ağacında yılan görmek hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Kahve falında incir ağacının kırıldığını görmek maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağacından incir koparıp yemek tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında incir ağaçları görmek fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına rivayet eder.

Kahve falında incir ve incir ağacı görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine alamet eder.

Kahve falında incir ağacı sulamak almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında incir ağacından incir koparmak hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında ağaçta incir görmek düşmanlar tarafından zarar göreceğine, işsiz kalmaya delalet etmektedir.