Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında leylak görmek

Kahve falında leylak görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, falı kapatan kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında leylak gördüyseniz:

  • Öğleden sonra üzerinizde otorite sahibi olan kimselerden bazı lütuflar görmeniz olasıdır.

Kahve falında leylak almak ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine yorulur.

Kahve falında leylak koparmak sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında leylak rengi çiçek görmek hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine yorulur.

Kahve falında leylak rengi görmek görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine işarettir.

Kahve falında leylak rengi elbise giymek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine delalet eder.

Kahve falında mor leylak görmek bir sebeple kendisini çok üzeceğine, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında leylak rengi elbise görmek onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine tabir olunur.

Kahve falında leylak ağacı görmek işlerin yolunda gideceğine, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yeni bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine tabir olunur.