Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında angona görmek

Kahve falında angona görmek elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında angona gördüyseniz:

  • Hedeflerinize ulaşmanın alternatif yolları da var.

Kahve falında anfi tiyatro görmek fal sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Kahve falında ankara havası oynamak sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uçakla ankaraya gitmek ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına yorulur.

Kahve falında birinin ders anlattığını görmek hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz anka kuşu görmek ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ankara kedisi görmek yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında anzer balı yemek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, kısmetin ve şansın açılacağına, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine alamet eder.

Kahve falında müge anlıyı görmek adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına alamet etmektedir.