Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında develer görmek

Kahve falında develer görmek maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında develer gördüyseniz:

  • Gerilimi doğru yönetmek gerekiyor.

Kahve falında evin içinde deve görmek iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine delalettir.

Kahve falında boynuzlu deve görmek şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek deve görmek eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Kahve falında devenin üstüne binmek verimliliğinin de artacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına inanılır.

Kahve falında deve eti dağıtmak mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tek hörgüçlü deve görmek kazancının ve rahatlığının daim olacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yürüyen deve görmek hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında deve tarafından ısırılmak de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine alamet etmektedir.