Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında allianz görmek

Kahve falında allianz görmek girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, toparlanacağına, kendine geleceğine, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, dikkat çekeceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında allianz gördüyseniz:

  • Güç gösterilerine maruz kalabilirsiniz veya gücünüzü fark ettirmeniz gerekebilir.

Kahve falında altın bilezik alıp takmak çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya yorulur.

Kahve falında abdest almaya niyet etmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında çantayı alıp gitmek aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzük alıp vermek yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına, masa başı bir işe gireceğine inanılır.

Kahve falında alnında arapça yazı görmek evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine yorulur.

Kahve falında buğday alıp satmak hanesine huzurun dolacağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine inanılır.

Kahve falında çeyiz almaya gitmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine inanılır.

Kahve falında allianz görmek yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına delalettir.