Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beton görmek

Kahve falında beton görmek sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, güvensizliğini yeneceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beton gördüyseniz:

  • Belli konularda harekete geçmekten, belli gruplara katılmaktan ya da kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmemelisiniz.

Kahve falında yeni dökülmüş beton görmek işinin ehli durumuna geleceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beton temel görmek hedefine çok kolay ulaşacağına, mesleğindeki statüsünün de artacağına işarettir.

Kahve falında yaş beton görmek hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına delalet eder.

Kahve falında beton zemin görmek gerekirse özür dileneceğine, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına delalettir.

Kahve falında beton basamak sıkıntılı günler yaşayacağına, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine inanılır.

Kahve falında beton kırmak görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, bunları en doğru şekilde kullanacağına inanılır.

Kahve falında beton yer görmek özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında beton merdivenden çıkmak sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, insanlardan uzaklaşacağına delalet eder.