Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzey görmek

Kahve falında kuzey görmek arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kuzey gördüyseniz:

  • Mesleki ya da eğitimle ilgili konularda çok dikkatli olmalısınız.

Kahve falında güneşin kuzeyden doğduğunu görmek çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında kuzey görmek hastalanacağına, üzüleceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kuzey kutbunu görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kuzeye dönüp namaz kılmak kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kuzey kutbuna gitmek işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kuzey rüzgarı görmek insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kuzey ışıklarını görmek ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında kuzey kutbunda gitmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına işaret eder.