Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bohça görmek

Kahve falında bohça görmek sorunların kısa sürede aşılacağına, kişinin hayat sevincinin artacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine işaret eder.

Kahve falında bohça gördüyseniz:

  • Araştırmacı olmanız durumunda, avantajınıza kullanabileceğiniz şeyler bulabilirsiniz.

Kahve falında bebek bohçası görmek yalnız kalınacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bohça bağlamak büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına yorulur.

Kahve falında yeşil bohça görmek sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında düğün bohçası görmek büyük başarılara imza atacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah bohça görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz bohça almak iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına işarettir.

Kahve falında çeyiz bohçası görmek işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Kahve falında nişan bohçası hazırlamak rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına yorulmaktadır.