Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz kol saati takmak

Kahve falında beyaz kol saati takmak varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz kol saati takmak gördüyseniz:

  • Genelde aceleci olmamalısınız.

Kahve falında beyaz kol saati takmak kısmetinin kendinden yana olacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saati koluna takmak herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine delalet eder.

Kahve falında koluna altın saat takmak toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, karlı işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında siyah kol saati takmak aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında parlak kol saati takmak stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına inanılır.

Kahve falında altın kol saati takmak ona şifa olmayacağına, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında altın kol saat takmak yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koluna kırmızı saat takmak özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine tabir olunur.