Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında serkan görmek

Kahve falında serkan görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında serkan gördüyseniz:

  • Biraz sinirli olabilirsiniz.

Kahve falında tuz serptiğini görmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına işaret etmektedir.

Kahve falında serme ekmeği görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına alamet eder.

Kahve falında serpme görmek birçok iş fırsatı yakalanacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına yorulur.

Kahve falında üzerine su serpildiğini görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında serkan ismini duymak kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, hem amaçlarına nail olamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında serkan görmek kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında serpmeyle balık tutmak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında serpme atmak kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.