Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayrıldığın eşinle barıştığını görmek

Kahve falında ayrıldığın eşinle barıştığını görmek evde dinlenmek zorunda olacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, aldığı borçların katbekat artacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, kötü kişilere yakın olacağına inanılır.

Kahve falında ayrıldığın eşinle barıştığını gördüyseniz:

  • Özgürlük arzunuz artıyor.

Kahve falında ayrıldığı eşiyle barıştığını görmek fakirlik ve yokluk göreceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına delalettir.

Kahve falında ayrıldığın eşinle barıştığını görmek iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine alamet eder.

Kahve falında ayrıldığı sevgiliyle barıştığını görmek çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına işaret eder.

Kahve falında ayrıldığı kocasıyla barıştığını görmek kendisini kötü durumlara sokmayacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında ayrıldığın kişiyle barıştığını görmek fal sahibinin rahatlığa kavuşacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında ayrıldığın sevgiliyle barıştığını görmek dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyle barışıp tekrar ayrılmak işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine rivayet eder.

Kahve falında boşandığı eşiyle barıştığını görmek mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına rivayet etmektedir.