Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dua ederek ağlamak

Kahve falında dua ederek ağlamak kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında dua ederek ağlamak gördüyseniz:

  • Fikir alışverişleri sayesinde dostluklarınız pekişecek.

Kahve falında dua ederek ağlamak sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına işaret eder.

Kahve falında anneyi dua ederken görmek gereken sabrı göstereceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kendini dua ederken görmek büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, darlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dua ederek uyanmak bir sebeple bir dönem üzüleceğine, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine işaret eder.

Kahve falında eşini dua ederken görmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına tabir olunur.

Kahve falında dua ederek uçmak aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğini dua ederken görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında annesini dua ederken görmek sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine rivayet eder.