Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında testereli adam görmek

Kahve falında testereli adam görmek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında testereli adam gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde değişiklikler olabilir.

Kahve falında testereli adam görmek toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında motorlu testere görmek işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük zararlar edeceğine inanılır.

Kahve falında elektrikli testere görmek uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan fal sahibinin elindeki malları çıkaracağına, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında testereyle ağaç kesmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında demir testeresi görmek daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, fal sahibinin kurulu bir düzeni olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında testere bulmak sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağaç testeresi görmek girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına tabir olunur.

Kahve falında testere görmek mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına rivayet eder.