Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boğulan birini kurtarmak

Kahve falında boğulan birini kurtarmak sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, yeni projelerin ve planların tutacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boğulan birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Belli konuları şimdiden dile getirmemekte veya fikirleri paylaşmamakta fayda var.

Kahve falında boğulmakta olan birini kurtarmak aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine tabir olunur.

Kahve falında denizde boğulan bebeği kurtarmak ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğini boğulmaktan kurtarmak hayal kırıklığına düşeceğine, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşını boğulurken kurtarmak çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında boğulmak ve kurtarmak kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oğlunu boğulmaktan kurtarmak bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında annesini boğulmaktan kurtarmak dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine delalettir.

Kahve falında boğulan birini kurtardığını görmek emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına inanılır.