Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının spermini görmek

Kahve falında başkasının spermini görmek yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, para biriktirebileceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, geçim sıkıntısı yaşanacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının spermini gördüyseniz:

  • Doğru davrandığınızı düşünmenize veya doğru olanı yapmanıza rağmen zor anlar yaşarsanız veya yaşıyorsanız, yalnız olmadığınızı hatırlamanızda fayda var.

Kahve falında kendi spermini yutmak onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkeğin sperm görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına delalettir.

Kahve falında eşinin spermini görmek bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzında sperm görmek haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında erkek sperm görmek stresli bir ortama gireceğine, fal sahibinin işlerinin açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sperm aktığını görmek gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin spermlerini görmek aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına delalet eder.

Kahve falında elinde sperm görmek sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine tabir olunur.