Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denize düşmek

Kahve falında denize düşmek üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, zorlukların geride kalacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına delalet eder.

Kahve falında denize düşmek gördüyseniz:

  • Hemen hemen herşeyi dert edip, kendinizi üzme meylindesiniz.

Kahve falında denize düşmek boğulmak kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine inanılır.

Kahve falında denize düşmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına tabir olunur.

Kahve falında arabanın içinde denize düşmek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında denizde düşmek Allah’ın sevgisini kazanacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla uçurumdan denize düşmek onlarla hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine işarettir.

Kahve falında gelinlikle denize düşmek gittiği yolda çok başarılı olacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında denizin dibine düşmek çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, başarıya giden yolların açık olacağına yorulur.

Kahve falında denizin içine düşmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına işaret eder.