Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında peçeli adam görmek

Kahve falında peçeli adam görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, kendisini mutsuz edeceğine, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında peçeli adam gördüyseniz:

  • Kıskançlık, intikam veya öfke türünde duygular ön plana çıkabilir.

Kahve falında peçeli adam görmek yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yüzü peçeli kadın görmek sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına alamet eder.

Kahve falında peçeli birini görmek üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine delalettir.

Kahve falında kara peçe görmek endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında peçeli kadın görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kara peçeli kadın görmek yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında kara peçeli kadınlar görmek çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine işaret eder.

Kahve falında peçe takmak hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine delalet eder.