Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halılar görmek

Kahve falında halılar görmek işten ve güçten el etek çekileceğine, fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında halılar gördüyseniz:

  • Planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

Kahve falında halıya çiş yapmak arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine delalet eder.

Kahve falında halı kaldırmak moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına yorulur.

Kahve falında değerli halı görmek işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında halıya yemek dökmek her attığı adımı paraya çevireceğine, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında büyük halı görmek her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında halı püskülü görmek sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında halı çözmek aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eve halı görmek gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına, rızkının bollaşacağına rivayet eder.