Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gelecek görmek

Kahve falında gelecek görmek geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, fikirlerinin çatışacağına, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gelecek gördüyseniz:

  • Aynı şekilde, yeteneklerine veya gelir durumuna güvenerek hareket ettiğiniz bir arkadaşınız sizi yanıltabilir, dikkatli hareket etmelisiniz.

Kahve falında gelecekten kesitler görmek yaşam tecrübesi edineceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına alamet eder.

Kahve falında gelecekteki çocuğunu görmek hedeflerine yaklaşacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına tabir olunur.

Kahve falında istemeye geleceklerini duymak yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine işaret eder.

Kahve falında gelecek zamanı görmek sahip olduklarının eksileceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına işarettir.

Kahve falında görücü geleceğini görmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine işarettir.

Kahve falında azrailin geleceğini duymak atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında fal sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, ticaretten yana şanslarının açık olacağına işaret eder.

Kahve falında geleceği önceden görmek birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında geleceği gördüğünü görmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine tabir olunur.