Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında helvası görmek

Kahve falında helvası görmek sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, içinin hafifleyeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, zorluklarını aşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında helvası gördüyseniz:

  • İşinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kahve falında hazır helva yemek bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında cevizli helva görmek işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında un helva yapmak istediği gibi alışverişe gideceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında ölen kişinin helvasını yemek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına işaret eder.

Kahve falında fıstıklı irmik helvası görmek zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında ekmek ve helva yemek birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine yorulur.

Kahve falında ekmekle helva yemek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, büyük aksilikler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında ölü helvası yemek gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, fal sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına tabir olunur.